Çeşme Merkez

izmir çeşme transfer

İzmir Çeşme Merkez Transfer

İzmir Havalimanından Çeşme Merkez Transfer hizmetlerimiz, son model, özel donanımlı araçlarımız ve eğitimli şoförlerimiz ile sağlanmaktadır. Ege’nin incisi, Türkiye’nin en yaşanılacak şehri olarak gösterilen İzmir’e her yıl hem ticari, hem de turistik olarak milyonlarca birey ziyaret gerçekleştirmektedir. Genel bireylerin pek çoğu ulaşım olarak hava yolunu tercih etmektedirler. Böylesi hem daha hızlı, hem daha güvenli, hem de çoğu durumda daha ekonomik olmaktadır. Ancak hava yolu ile gelen bireylerin genellikle farklı bir sorunu olmaktadır. Bu kişiler havalimanı noktasından konaklama noktalarına veya diğer noktalara transfer işlemi için araca ihtiyaç duymaktadırlar. Genellikle taksiler maliyetli olduğundan kişiler araç hizmetlerini daha kaliteli ve daha uygun bulmaktadırlar.

Bizler de firma olarak izmir çeşme merkez transfer hizmetleri kapsamında müşterilerimizin kalite ve uygun fiyatlara aynı anda erişimini sağlamaktayız. Transfer hizmetlerimiz son derece uygun fiyatlı (kalitesi ile kıyaslandığında diğer firmalara göre çok daha uygun fiyatlarımız bulunmaktadır) ve konforludur. Transfer filomuzda kalabalık gruplar için bulunan minibüs ve VIP araçlardan, daha küçük gruplar için bulunan binek araçlara kadar her tarzda araç bulunmaktadır. Bu araçlar da kendi içlerinde ekonomikten lükse ayrılmaktadırlar. Her birey, bütçesine en uygun aracı kolaylıkla seçebilir ve izmir çeşme transfer seçeneklerinden kolaylıkla yararlanabilir.

Çeşme, İzmir ilinin en popüler ilçeleri arasındadır ve özellikle turistler bu bölgeye akın etmektedirler. Bu yüzden bizler de yerli / yabancı bütün bireylere kaliteli, VIP transfer hizmetleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamızda bulunan hizmet fiyatları son derece uygundur. Ayrıca araç filomuzda bulunan araçlar son derece kaliteli ve güvenlidir. Araçların bakımları eksiksiz bir biçimde yapılmakta ve herhangi bir eksik evrağı bulunmamaktadır. Her transfer işlemi öncesinde ve sonrasında ufak çaplı kontroller, dönemsel olarak da aracın tamamını kapsayan kontroller profesyonel servisler tarafından sağlanmaktadır. Bu yüzden Çeşme halkı açısından izmir havalimanı çeşme transfer denilince akla gelen ilk firma olmaktayız. Müşteri ağımızı genişleterek daha geniş kitlelere hizmet etmek ve ülke genelinde kurumsal bir firma haline gelmek temel hedefimizdir. Bunun için de havaalanı taşımacılığı kapsamında müşterilerimizi memnun etmek, onların ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara hak ettikleri değeri vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyor olacağız. Bizler ile 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

izmir çeşme merkez transfer

Çeşme Shuttle İle Daha Konforlu Ulaşım

Trafik bütün şehirlerde giderek artan,  zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz yer olarak hayatımızda sorun teşkil etmektedir. Elbette şehir içi ulaşım araçları yerine özel araçlarımızı kullanmamız, bu soruna katkı sağlamaktadır. Bu sorun da bünyemize yorgunluk ve stres olarak geri dönmektedir. Özellikle şehirlerarası seyahatlerimiz zaten yorucu iken, havaalanından gideceğimiz yere ulaşmak bize ekstra bir yorgunluk sağlamaktadır. Ya da tam tersi; bulunduğumuz yerden havaalanına ulaşmamız trafik yüzünden aksayabilir, zaman konusunda sıkıntı yaşayabiliriz. Havaalanına ulaşım ya da havaalanından gideceğimiz yere daha hızlı ve konforlu ulaşım konusunda birçok firma hizmet vermektedir.  Bu servisler sayesinde, hem varsa araçlarımızın park-bekletme konusunda sorun yaşamaktan kurtulur, hem şehir içi ulaşım servisleri ile bir yerden bir yere aktarmalı ve oldukça zaman alan yorucu durumdan kurtulmuş oluruz. Ya da tanıdıklarımızın bizi almasını rica etmektense, kimseden rica etmeden kendi işimizi kendimiz hallederiz. İzmir bölgesinde, izmir çeşme transfer servisi veren ve insanların bu süreçte geçirdiği zamanı oldukça konforlu kılan çok sayıda firma mevcuttur. Shuttle servisleri ile hem taksi ücreti ödemekten, hem aracınız ile gidecekseniz benzin ve trafik sorunundan kurtulur böylelikle de maddi manevi rahatlık yaşarsınız. My Transfer ekibi de bu hizmeti uzun zamandır veren ve yolcuklarında kendilerini tercih edenlerden tam not alan firmalar arasında yer almaktadır. Gerekli tüm belgelerini eksiksiz bulunduran ve güler yüzlü çalışanları ile işini başarı ile gerçekleştiren bu firma, sizleri de gideceğiniz yere “nasıl ulaşırım” stresinden kurtarmaktadır.

Tatil için seçtiğiniz yer sakız kokusunu karşı kıyıdan sahile vuran Çeşme ise sabırsızlanmamak elinizde olmayabilir. Hiçbir tatilcinin asla bir kere gitmekle yetinmeyeceği, hangi mevsim giderseniz gidin size farklı güzelliklerini gösteren bu güzel ilçe, özellikle son dönemlerde tatilcilerin vazgeçilmezlerindendir. İzmir’de yaşayanların yakın olması nedeniyle hafta sonları bile rahatlıkla gidip geldikleri bu ilçeye aslında hiçbirimiz uzak değiliz. Hepimiz tatilimizden bir dakikayı bile beklemekle geçirmek istemiyor ve sırf bu yüzden gece geç ya da sabah erken saatlerde yolculuk yaparak kendimizden fedakarlık ediyoruz.

Uzun bir uçak yolculuğu, havalimanına önceden gidip bekleme gibi sebeplerle çoğu insan tatilin kollarına kendini çabucak atmak için havaalanına yakın noktaları tercih ediyor. Tatil yeri olarak kendinizi kısıtlamayın ve izmir çeşme shuttle ile konforlu bir şekilde havaalanından varacağınız bölgeye seyahat edin. Üstelik kişi sınırlamanız da yok. Ailenizle geldiğiniz bir tatilde 4 kişi bu hizmetten yararlanabileceğiniz gibi iş seyahatiyle geldiğiniz kalabalık grubunuzla 16 kişiye kadar bu transfer sistemini kullanabilirsiniz. Sizin konforunuzu ve memnuniyetinizi her şeyden çok düşünerek farklı sayıda gruplara, farklı araçlarla hizmet verirler. Yapmanız gereken uçuş saat bilgilerinizi paylaşmak ve İzmir’den çeşmeye transferinizin ne kadar çabuk bir şekilde gerçekleşeceğini yaşamak olacak. Çeşme shuttle hızlı şekilde sizi varış noktanıza ulaştırırken güvenliğinizi ihmal etmez. Yolculuğunuzun konforlu geçmesi kadar güvenli olmasına da özen gösterilir. Memnuniyetiniz her şeyin önündedir ve farklı varış noktalarınız için de shuttle hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çeşme shuttle dönüş yolculuğunuzda da yanınızda olarak, tatilinizi mutlu bir şekilde sonlandırmanıza yardımcı olur. Sizi bulunduğunuz noktadan alarak, saatine uygun bir şekilde havaalanına ulaştırır ve dönüş yolculuğunuzun keyifle başlamasına ortak olur.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Toplam 671 oy, Ortalama Puan : 5,00 out of 5)
Loading...